Coffee Project İncek

Coffee Project İncek, Incek Blv No:284, 06830 Gölbaşı/Ankara adresinde yer alan bir kafe. Mekan, tasarımı ve bölgedeki diğer kafelerden farklı konumuyla dikkat çekiyor. Ancak, fiyatları performansına göre biraz pahalı.

Kafe, yaz kış kullanıma uygun ve hem kapalı hem de açık alanı yeterli bir yapıya sahip. Ancak, mobilyaları ve oturma alanları konforlu değil. Yine de huzurlu ve ferah bir ortamı var ve arkadaşlarla buluşmak için uygun bir mekan.

Lezzetler: Kahve Türevleri, Cheesecake, Ev Yapımı Poğaça ve Cupcake

Kahve severler için kahve türevleri oldukça lezzetli. Ayrıca cheesecake, ev yapımı peynirli, domates kurulu ve cevizli poğaça ve cupcake de denemeye değer.

Kaliteli hizmet ve ürünler sunulabilmesi halinde, Coffee Project İncek bölgedeki vazgeçilmez kafelerden biri haline gelebilir.

Ders Çalışmak İçin Uygun Değil

Kafe, ders çalışmaya ayrılmış sessiz bir katı olsa da, mobilyaları ergonomik değil ve konforlu bir çalışma ortamı sağlamıyor. Yine de tüm gün çalışmak isteyenler için bir paket mevcut. Bu paketi aldığınızda seçili seçeneklerden sınırsız içebiliyorsunuz.

Otopark Kolaylığı

Kafe, kendi otoparkına sahip değil. Ancak, etrafında veya arka sokaklarda kolayca ve konforlu şekilde yer bulabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kızılcaşar mahallesi, Incek Blv No:284, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: 0312 212 03 33

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir